שרשרת דגם 69

מק"ט : 6L5DR9YPUOBNIMP
 • 189.00
  279.00
 • אפשרויות:
  מה ברצונך לחרוט?
  חומר:
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪350.00

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  תכשיטים עם חריטה ושעונים ישלחו בתוך 5-9 ימי עסקים עם שליח עד הבית.
  תכשיטים עם תמונה ישלחו בתוך 14-21 ימי עסקים עם שליח עד הבית.
האתר הינו חנות וירטואלית המופעלת ע"י "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" עוסק מורשה. השימוש והקניה באתר כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא תקנון זה בקפידה, שכן עצם השימוש באתר החנות הוירטואלית ""Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" מהווה הסכמה לתנאים הקבועים בו כלשונם. כל המבצע פעולת רכישה באתר מצהיר בעצם ביצוע הרכישה – כי הינו מודע לתקנון באתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באתר וכי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות החברה ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה. בתקנון זה, השימוש בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד. ואולם, כל מקום בו ננקטת לשון זכר גם נקבה במשמע.

1. מי רשאי לקנות
רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם בן 18 ומעלה וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל אשר ברשותו או ברשות החברה כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן, ושהינו בעל חברות באחת מחברות האשראי שלחברת "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" יש אפשרות לסלוק את כרטיסן. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של חברת האשראי אשר דרכה התחייב הקונה לרכוש.

2. המוצרים באתר
אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי החברה. עם זאת, קורה שמוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי, לפחות זמנית. אם המוצר שבחרת אזל, תשלח אליך הודעה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה זה, "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" תגיש לך הצעה לרכישת מוצר אחר בעל אופי ומחיר דומים. אם תחליט לקבל את ההצעה, יעודכנו הפרטים החדשים בהזמנה; אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיסך לא יחוייב. המוצרים המוצעים על ידינו מלווים במפרט וניתן לראות את תמונותיהם ותיאורם בדפיהם . פרטים נוספים לגבי המוצר ניתן לקבל בטופס "צור קשר".

3. הזמנת מוצר
רכישת המוצרים מתבצעת באמצעות ה"עגלה" באתר. לאחר ביצוע ההזמנה תקבל הודעה על קליטת פרטי הזמנתך, דבר המעיד על קליטת ההזמנה במערכת האתר בלבד. אישור סופי יינתן רק לאחר שצוות האתר סיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך וקיבל את אישור חברות האשראי לביצוע הקניה. רק אז תחשב הצעתך כאמיתית ויחלו תהליכי אספקת המוצר/ים, בתנאי שהם נמצאים במלאי. אם יחול שיבוש או טעות בתיאור המוצרים, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהיה רשאי צוות "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" לבטל את רכישתך, ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה על ידנו.

4. פרטים אישיים
בעת ביצוע הקניה באתר תדרש להכניס למערכת האתר את הפרטים הבאים: שם פרטי ומשפחה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטים נוספים. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים אלה עלולים להינקט צעדים משפטיים. "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" שומרת לעצמה את הזכות למנוע את הגישה לקניה או לאתר מכל משתמש.

5. אופן החיוב והמשלוח
לאחר סיום ביצוע הקניה, הקונה מחוייב באופן מיידי בתשלום מלא בגין המוצר, לפי מספר התשלומים אשר ביקש. זמני האספקה להם אנו מתחייבים הם עד 30 ימי עסקים (להלן "האספקה"). חישוב מועדי האספקה יהיה ע"פ ימי עסקים, היינו ימים א'-ה', למעט ערבי חג ומועדים. יחד עם זאת, צוות "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" עושה כמיטב יכולתו לספק את המוצר מהר ככל הניתן . המחירים באתר כוללים מע"מ. אספקת המוצרים תהיה דרך חברת משלוחים ותתבצע באמצעות משלוח מסוג "שליח עד הבית". אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח ו/או לבית עסק, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי". המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחויות או באמצעות שליחי הדואר. מוצרים שיסופקו באמצעות חברת שליחויות יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בחברת השליחויות ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בחברת השליחויות השונות. אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי", ובכפוף לרשימת היישובים של "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" בהן מתבצעת שליחות עד הבית / בית העסק. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם החברה לבצע את המשלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אויר ו/או מצב ביטחוני העלול לסכן את חיי השליחים, יוסבר עניין זה ללקוח ויימצא ביחד פתרון המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" הפוסקת הבלעדית בעניין.

6. ביטול
צ'ארמס בעיצוב אישי-
לא ניתן לבטל רכישת מוצרים, מכיוון שהמוצרים בעיצוב אישי ללא אפשרות לשנותם.
במקרה של מוצר פגום נא לשלוח ל"Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" את המוצר בצירוף החשבונית ומכתב המתאר את הבעיה. לאחר שתתקבל פנייתך נשלח אליך את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי. הזכות להחליף מוצר כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14 ג' לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981.
במקרה של ביטול עסקה למעט מחמת פגם, תחויב באמצעות כרטיס אשראי בדמי ביטול בשיעור 50% מהמחיר.

תכשיטים-
Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי עושה את המירב על מנת לרצות את לקוחותיה ולספק להם את התכשיטים כפי שהם מוצגים באתר האינטרנט.
יש לציין כי יתכנו הבדלי צבעים בין התמונות שמוצגות באתר לבין התכשיט שיתקבל וזאת עקב הבדלי תאורה וכו׳.
במקרה של קבלת תכשיט פגום יש ליצור איתנו קשר במיידי על מנת שנוכל לטפל במקרה ולשלוח פריט חלופי.
ניתן להחזיר תכשיט אשר נקנה אצלינו עד 14 יום מיום קבלתו, יש לציין כי אנו גובים 50% דמי ביטול על כל החזרת מוצר שיוצר בהתאמה אישית.

שעונים-
הלקוח רשאי לבטל עסקת שעון עד 14 יום מיום ביצוע התשלום ולקבל את מלוא כספו חזרה (בתנאי שהמוצר נשלח באריזתו,במצב תקין ובתנאי שלא נעשה בו שימוש).
בית העסק יהיה רשאי לקזז עד 5-25% מסכום העסקה המקורי, אלא אם כן הסיבה לביטול העסקה היא עקב תקלה/פגם כלשהו במוצר.
בית העסק אינו מחויב לזכות את הלקוח בגין הוצאות משלוח המוצר חזרה.

7. זמן אספקה ותנאים נוספים בעת הקניה
אמצעי תשלום: כרטיס אשראי תקף. כל כרטיסי האשראי מתקבלים באתר.
השלמת עסקה באתר הינה רק לאחר קבלת האישור מן חברת הסליקה. באם התקבל סירוב מכל סוג, האתר יעדכן את הלקוח בטווח 24 שעות מעת ביצוע העסקה באתר.
ככל שלא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה מאיתנו תוך 24 מעת ביצוע ההזמנה. לצורך השלמת הרכישה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י מבצע הפעולה. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. במידה ולא הוסדר האישור הנ"ל בתוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, תהיה ״Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי״ זכאית לבטל את ההזמנה חד צדדית, וזאת מבלי שללקוח המתקשר עם החברה בתקנון זה תהא כל טענה ו/או תביעה ו/ או השגה כנגד החברה.
אספקת מוצרים - אספקת המוצרים ללקוחת תתבצע עם שליח עד הבית באמצעות חברת משלוחים. דמי המשלוח יעודכנו בדף המוצר.
הזמנות תכשיטים בעיצוב אישי  ושעונים ישלחו בתוך 5-9 ימי עסקים במשלוח שליח עד הבית אלא במקרים חריגים של הזמנות אישיות ותינתן על כך הודעה אישית ללקוח.
הזמנות צ'ארמס בעיצוב אישי ישלחו בתוך 14-21 ימי עסקים במשלוח שליח עד הבית אלא במקרים חריגים של הזמנות אישיות ותינתן על כך הודעה אישית ללקוח.
דמי המשלוח המצוינים על כל מוצר באתר, תקפים למדינת ישראל בלבד. ניתן להזמין משלוחים לחו"ל בתעריף שונה
אין "האתר" אחראי לעיכוב במסירת המוצר בשל סיבות שאינו בשליטתו : כח עליון, שביתות, עיצומים, תקלות טכניות אחרות של חברת המשלוחים ואם הלקוח אינו זמין לתיאום הגעת השליח.
אחריות למוצרים הנמכרים באתר
כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הנם חדשים לחלוטין באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל האחריות המלאה והשירות המקובלים במהלך העסקים הרגיל, וחוסים תחת כל חוק ותקנה בעניין.

8. אחריות כללית
"Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" ו/או מי מטעמה אינם מייצרים את המוצרים, ואינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים. לעיתים יתכנו הבדלי צבעים קלים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הצבעים הספציפים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. המוצרים באתר מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" לגבי אופי המוצרים, תכונותיהם, וכיו"ב. אם רכשת מוצרים פגומים, זכותך להחליפם או להחזירם ולקבל את כספך בחזרה, כפי שפירטנו בתנאי שימוש אלה. האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, לרבות הוראות הפעלה בשפה העברית, אם יש כמובן , חלה על היצרנים, ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם. היצרנים, היבואנים או המפיצים של המוצרים, לקחו על עצמם את כל החובות המוטלות על "עוסק" על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו. המבצעים פעולות באתר מצהירים כי תוכן סעיף זה הובא לידיעתם וכי לא יעלו טענה כנגד בעלי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך. בשום נסיבות לא תחול על "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר של "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי", בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים , או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" ו/או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו של האתר או אחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב אלינו ונבחן את פנייתך בנושא. "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" ו/או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר. השימוש באתר ניתן לשימוש כמו שהוא (AS IS). לא תהיה לך כל טענה, או תביעה ו/או דרישה כלפי "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

9. תנאי אחריות
"Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" עושה את המירב על מנת לרצות את לקוחותיה ולספק להם את התכשיטים כפי שהם מוצגים באתר האינטרנט.
יש לציין כי יתכנו הבדלי צבעים בין התמונות שמוצגות באתר לבין התכשיט שיתקבל וזאת עקב הבדלי תאורה וכו׳.
במקרה של קבלת תכשיט פגום יש ליצור איתנו קשר במיידי על מנת שנוכל לטפל במקרה ולשלוח פריט חלופי.
כל הפריטים שסופקו על ידי "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" מכוסים באחריות למשך 30 יום מיום קבלת המוצר.
"Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" מסירה כל אחריות בתום משך תקופת האחריות.
במקרה של רצון של הלקוח לתקן או לשנות את המוצר שסופק כפי שצויין באתר, הלקוח ישלם דמי משלוח וסכום כסף אשר דרוש על מנת לבצע את השינוי. סכום זה ייקבע ע"י "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" בהתאם לנסיבות המקרה.
במהלך תקופת האחריות, תינתן אחריות רק לתכשיטים בהם נעשה שימוש סביר, ורק במידה והתכשיט הינו בר תיקון.
האחריות אינה תקפה במקרים של אובדן התכשיט או חלק ממנו, בלאי טבעי, קרע או חבלה.
במקרה של אובדן תליון, או חלקים אחרים מהתכשיט, ניתן יהיה לרכוש חדשים בעלות סמלית.
במידה ונפלו אבנים משובצות, ניתן לרכוש תליון חדש בעלות נמוכה מן הרגיל.
במקרה של שינוי גוון התכשיט שלא כתוצאה מפגם שהיה בו בעת הרכישה (כגון שימוש לא נכון בתכשיט), תנתן אחריות על ניקוי התכשיט בלבד. ניתן יהיה לשלוח את התכשיט לציפוי חוזר וחידוש בעלות סמלית.
במקרה ולקוח החליט להפעיל את האחריות, הלקוח ישלם דמי משלוח ואת הסכום הנדרש אשר נקבע ע"י "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי".
יש לפעול עפ"י ההמלצות לשמירה התכשיט, לחץ כאן.
החברה רשאית לשנות בכל זמן ללא כל התראה מראש ועל דעת עצמה לבצע שינויים. 

10. תנאים נוספים
"Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" לא תשא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש את המוצרים."Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה ."Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב, ו/או מערכות הטלפון, ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה, ו/או השבתה, ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד, ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי מועד רכישת המוצר, רשאית "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי" להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה. במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה כלשהי באתר, יכולה "Your Charms - תכשיטים בעיצוב אישי", אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית. החברה שומרת לזכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת. האתר מכיל חומרים שונים המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות לרבות תוכן, תמונות גרפיקה ועוד . כל צד ג' המבצע פעולות אינו רשאי לשנות, לפרסם, או להעביר ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו, כולו או חלקו למטרה כלשהי. כל המבקש ליצור לינק (קישור) לאתר זה באתרים אחרים נדרש לפנות בכתב ומראש לחברה על מנת לקבל את אישורה. החברה תהא רשאית לסגור את האתר או לבטל שירותים. כמו כן, תהא החברה רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.
* לקוח/ה שאישר/ה את תקנון האתר אישר בנוסף קבלת דיווח בדוא"ל ובSMS.

11. שיפוט
הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין בישראל בלבד. סמכות השיפוט הבלעדית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבית משפט המחוזי בתל אביב ,באר שבע או ירושלים.
x

#{title}

#{text}

#{price}